Skip links

Güvenlik Hizmetleri Çözümü

Güvenlik Hizmetleri Çözümü, güvenlik hizmetleri ve güvenlik teknolojileri ürünlerinin sağlayıcısı konumundaki şirketlerin iş süreçlerinin sektörel bilgi birikimi ile uçtan uca, etkin, kolay ve detaylı yönetimi için gerekli tüm altyapıyı sağlamaktadır. Müşteri ilişkileri yönetimi, hizmet yönetimi, bordro süreçleri ve yasal takip ile tüm operasyonel süreçlerin yönetilmesi konusunda en büyük yardımcınız olacaktır.

 Güvenlik Hizmetleri Çözümü yalın kullanımı ile, hizmet sağlayıcı şirketlerin tüm iş süreçlerini uçtan uca etkin bir şekilde yönetmelerini sağlar. Sektörün operasyonel, mali ve yasal tüm gereksinimleri en iyi uygulamalarla karşılanır.

 Aday müşterilerin oluşturulması ve takibi ile olası gelir/maliyet tahmini, hizmet noktası detayında risk analizleri, kapasite kullanımları, bordro hesaplamaları, iç denetim uygulamaları çözümün özelliklerinden birkaçıdır.

 Güvenlik lojistiği yaklaşımı ile tüm hizmet noktaları ve personel için demirbaş, teçhizat ve kıyafet gibi tüm varlıkların optimum maliyetle zamanında tedariği, zimmet yönetimi, tek ve entegre bir sistem üzerinden kolayca yapılabilmektedir.

 Çözümün içerdiği ileri seviye raporlama ile sektöre özel indikatörlerle işletmenizin durumunu grafik ekranlarda anlık takip edebilmenize olanak tanır.

 Hizmet noktası, personel ve müşteri kârlılığı, platform bağımsız olarak mobil raporlama ile son derece kolay erişebilir haliyle sunulmuştur.