Logo
Logo
Microsoft Dynamics CRM
ÇÖZÜMLER

Microsoft Dynamics CRM, müşteri memnuniyeti ve sadakatini güçlendirerek etkin müşteri ilişkileri stratejilerine sahip olmayı sağlamak, maliyetleri düşürmek ve karlılığı artırmak için tasarlanmış kurumsal bir iş uygulamasıdır. Satış öncesi ve satış sonrası tüm faaliyetlerin kayıt altına alınmasını sağlayan ve çok güçlü raporlama yetenekleri olan müşteri ilişkileri yönetimi çözümüdür. Bilgisayar kullanıcılarının aşina olduğu ara yüzü ile çalışanların hızlıca adapte olabileceği bir çözümdür. Amacına uygun planlanmış etkin müşteri ilişkileri stratejileri, maliyetleri azaltma, müşterilerin ürün ve hizmetlere olan bağlılığını sağlama gibi pek çok avantaj sağlamaktadır.

Microsoft Dynamics CRM ile müşterilere ait bilgi kaynakları kolaylıkla yönetilebilir. Müşteri bilgileri istenilen düzeyde karmaşık filtrelerle raporlanarak onların geleceğe dönük ihtiyaçlarını ve şirketinizin önündeki fırsatları görmek mümkündür. Microsoft Dynamics CRM, müşteri hizmetleri çalışanlarının da müşterilerle bilgileri kolaylıkla paylaşmasını sağlayan entegre etkileşim ve bilgi yönetimiyle yüksek değerli müşteri hizmeti sağlar.

Microsoft Dynamics CRM ile müşterilerin ihtiyaçları kolaylıkla tespit edilip bu ihtiyaçlar çerçevesinde satış ve pazarlama kararları alınabilir. Bu uygulama satış ve pazarlama uzmanlarına; müşterilerin takibi, tedarikçi ve iş ortakları ile ilişkilerin yürütülmesi, iletişim bilgilerine erişim gibi birçok konuda ihtiyaç duyacakları araçları sağlar. Microsoft Dynamics CRM, pazarlama kampanyalarının planlama, yürütme ve analiz aşamalarının her noktasında gerekli bilgiye kolaylıkla erişilmesini mümkün kılarak, kampanyaların etkinliğini en üst seviyeye çıkarır.

Microsoft Dynamics CRM, mevcut uygulamalar ile kolaylıkla entegre olabilmesi sayesinde diğer ürünlerin kullanıcıları tarafından adaptasyon sorunu olmadan kullanılabilir. CRM uygulamasının mevcut sistemler ile olan bu entegrasyonu sayesinde, çalışanların eksiksiz ve doğru bilgilere ulaşmalarının sağlanması, iş süreçlerinin etkin bir şekilde düzenlenmesi ve firma genelindeki verilerin tutarlı olması mümkün olur. Diğer CRM uygulamalarına kıyasla; kısa sürede kurulabilme, ihtiyaca göre uyarlanabilme, düşük maliyet avantajlarına sahiptir.


Web Tasarım Naya Bilişim