Logo
Logo
Microsoft Dynamics AX
ÇÖZÜMLER

Microsoft Dynamics AX, orta ve büyük ölçekli kurumların her türlü ihtiyacına cevap veren, son derece etkili bir iş yönetimi çözümüdür. Sahip olduğu birçok gelişmiş özelliği, güçlü yapısı ve sağladığı avantajlar ile rekabet üstünlüğü sağlayarak işinize değer katar.

Microsoft Dynamics AX, dinamik ve rekabetçi bir kurumun gereksinim duyacağı tüm fonksiyonları ve özellikleri bir paket içerisinde sunar. Bu yaklaşım sayesinde kurumlar, sadece verimli ve rekabetçi bir yapı kazanmakla kalmaz, bu yapıyı en uygun maliyetlerle ve en kısa sürede oluşturma imkânına kavuşurlar. Modüler yapısı sayesinde değişen koşullara ve ihtiyaçlara göre ölçeklenebilen Microsoft Dynamics AX, yatırımın geri dönüşü açısından en başarılı sonuçları ortaya koyar.

Microsoft Dynamics AX’ın en önemli avantajlarından biri de çok kolay uyarlanabilme özelliğidir. İhtiyaçları ve süreçleri en esnek biçimde entegre edip standartlaştırarak uyum sağlar ve verimliliğinizi geliştirir.  Kuruluşunuzun bütününde görünürlük sağlayarak global bir kuruluşun karmaşıklarını yönetmek için tasarlanmıştır.

Şirketinizin ölçeği ne olursa olsun Microsoft Dynamics AX, iş süreçlerini uçtan uca optimize etme imkânı verir. Farklı ülkeler ve konumlar arasında da iş yapmayı kolaylaştırarak küresel rekabet etme gücü kazandırır. Microsoft Dynamics AX ile şirket içi süreçleri hızlı bir şekilde uyarlayarak büyüme ve değişimi başarıyla yönetebilirsiniz.

Microsoft Dynamics AX’ın sunduğu güçlü ve yaygın yapı sayesinde işinize odaklanmak ve iş süreçlerinizi kısıtlamak mümkün olmaktadır. Özel sorumluluklar için çalışanların ihtiyaç duyduğu bilgileri özelleştirebilme olanağıyla Microsoft Dynamics AX, kuruluşunuz bütününde karar alma kolaylığı sağlayarak verimliliği geliştirir.

Şirketler; bölgeler ve ülkelere göre çok büyük değişiklikler gösteren birçok yasal gereksinimle karşı karşıyadır. Microsoft Dynamics AX kurumsal yönetim, yasal uyumluluk ve müşteri girişimleriyle ilgili riskleri ve sorumlulukları azaltmanıza yardımcı olur.

Güçlü analiz ve raporlama araçları sayesinde Microsoft Dynamics AX,  fırsatları önceden görme ve değerlendirme şansını sunar. Kolay kullanılabilen yapısıyla eğitim süreçlerini minimize eder ve Microsoft’un diğer uygulamaları ile entegre çalışarak verimliliği de artırır. Bu şekilde önemli ölçüde zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.



Dokümanlar
- Pdf









Web Tasarım Naya Bilişim