Logo
Logo
Neden DMR?
KURUMSAL

DMR Danışmanlık, Microsoft Dynamics Silver Enterprise Resource Planning iş ortağı statüsündedir. DMR’nin eğitimli, genç, değişik sektörlerde deneyim elde etmiş ve farklı uzmanlık alanlarına sahip profesyonel danışman ekibi, Microsoft Dynamics uzmanlığına sahiptir.

DMR Danışmanlık, en doğru çözümü teknolojiyle entegre ederek işinizi mükemmelleştirecek etkin çözümler sunar. Her adımda müşterilerini ve onların menfaatlerini temsil eden bir takım olarak hareket eder. DMR’nin deneyimli ve dinamik ekibi, sadece soruna odaklı olmayan, geleceğe yönelik sonraki adımları da planlayan geniş bir perspektif sunarak firmaların işini büyütmesine destek olan tam bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden DMR, üretimden satışa tüm iş süreçlerini değişen iş koşullarına adapte ederek firmanın rekabet gücünü artırmaktadır.

DMR danışmanları, Microsoft Dynamics Sure Step metodolojisi ile proje süreçlerini yönetip uluslararası standartlarda hizmet vererek yenilikçi alternatifler ve çözümler sunar. DMR’nin uzman kadrosu, her firmanın ihtiyacına özel geliştirdiği projeleri hayata geçirirken takım ruhuyla hareket eder ve müşterileriyle olan ilişkisini “iş ortaklığı” yaklaşımıyla yürütür.

 

Tecrübeli ve Dinamik İş Ortağı

Elit ve Sertifikalı Danışman Kadrosu

İleri Seviye Proje Yönetimi

Uluslararası Çalışma Yaklaşımı

Microsoft Dynamics Partner

Microsoft Dynamics Sure Step metodolojisi

Anlık çözümler değil, geleceğe yönelik projeler

Geniş bakış açısı

İhtiyaca özel hızlı, hatasız, esnek projeler

Genç, deneyimli, uzman danışmanlar

Müşteri menfaatlerini gözeten takım ruhu anlayışı


Web Tasarım Naya Bilişim