Logo
Logo
Şirket Hakkında
KURUMSAL

Yazılım, danışmanlık ve teknoloji firması olan DMR Danışmanlık; Microsoft Dynamics’in Türkiye’deki iş ortaklarından biridir. Müşteri gereksinimlerine özel yazılım geliştirme, danışmanlık, proje yönetimi, destek hizmetleri, iş analizi ve benzeri konularda tecrübe ve bilgi birikimini müşterileri ile paylaşan güçlü bir teknolojik çözüm ortağıdır. 

DMR Danışmanlık, gelişen teknolojiyi takip edip kendini yenileyen, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem veren, müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda onlara özel, etkin ve hızlı çözümler üreten deneyimli, genç bir firma olarak sektördeki yerini almıştır.  Farklı sektörlere yönelik sunduğu hizmet ve çözümler ile yurtiçi ve yurtdışında rekabet gücünü artırmak isteyen orta ve büyük ölçekli firmaların kendi iş alanlarına odaklanmaları ve böylece daha hızlı bir büyüme sağlamaları konusunda katkı sağlamayı hedeflemektedir.

DMR Danışmanlık, sunduğu çözümler ile üretimden finansa, satıştan dağıtıma tüm iş süreçlerinin entegre, hızlı, esnek ve hatasız olarak yönetilebilmesini sağlarken müşterilerinin dünyadaki teknolojik değişimlere paralel olarak gelişmesini desteklemektedir.

Riskleri önceden saptayarak zaman ve kaynak kaybını önleyen ve iş verimliliğini artıran başarılı projelerle etkin sonuçlara ulaşmayı başaran DMR, bugüne kadar talaşlı imalattan kimyaya, gayrimenkul yönetiminden sigortaya çeşitli sektörlerde hizmet verme fırsatını bulmuştur. DMR Danışmanlık, farklı konularda deneyim ve uzmanlık alanlarına sahip danışmanları ve uluslararası standartlarda sunduğu kaliteli hizmeti ile tercih edilen bir iş ortağı olmaktadır.


Web Tasarım Naya Bilişim